Kas yra (turinio valdymo sistema) TVS ir kaip ją išsirinkti?

Kas yra (turinio valdymo sistema) TVS ir kaip ją išsirinkti?

Šiandieninėje sparčiai besikeičiančioje verslo erdvėje internetinė svetainė tampa neatsiejama bet kurio verslo dalimi. Kaip įmonės savininkas ar būsimas svetainės kūrėjas, jūs tikriausiai esate susidūręs su iššūkiais, kurie kyla, norint sukurti ir valdyti internetinės svetainės turinį.

Tai, kas jums gali padėti šiais klausimais, yra Turinio Valdymo Sistema (TVS) – virtualus įrankis, leidžiantis nesudėtingai ir efektyviai kurti, valdyti bei redaguoti svetainės turinį.

Ką reiškia turinio valdymo sistema (TVS)?

Turinio valdymo sistema (TVS) (angl. CMS – Content Management Systems) yra kaip virtualios dirbtuvės, kur kiekvienas, neturintis programavimo žinių, gali tapti kūrėju ir tvarkytoju. Šis įrankis atveria duris tiems, kuriems rūpi savo internetinės svetainės kontrolė ir nori turėti galimybę valdyti svetainę be didelių investicijų ar specifinių žinių.

Turinio valdymo sistemos (TVS) veikimo principas

Norėdami geriau suprasti, kaip veikia TVS, pažvelkime į populiariausią jos pavyzdį – „WordPress”. Ši valdymo sistema siūlo patogią sąsają, kuri primena „Microsoft Word”, leidžianti lengvai kurti ir redaguoti turinį. Kūrybinis procesas tampa paprastas, o nuotraukų ir vaizdo įrašų įkėlimas yra naudojantis medijos bibliotekos pagalba.

Taip pat wordpress sistemoje vizualiai atsispindi blokai kuriuos galite redaguoti ir taip lengviau suprasti kaip vyksta redagavimas ir valdymas.

Kaip išsirinkti tinkamą turinio valdymo sistemą

Kaip išsirinkti tinkamą turinio valdymo sistemą?

Renkatis tinkamą turinio valdymo sistemą, reikia atsižvelgti į keletą svarbių kriterijų:

  • Turinio valdymo sistema turėtų būti ne tik galinga, bet ir lanksti, kad atitiktų jūsų svetainės poreikius dabar ir ateityje, jeigu bus poreikis vystyti projektą.
  • Svarbu, kad sistema būtų lengvai pritaikoma, patogi naudotis ir suteiktų galimybę lengvai integruoti socialinius tinklus bei rinkodaros įrankius.
  • Administratoriams turėtų būti suteikta galimybė valdyti svetainės dizainą, o visa tai turi būti pateikiama aiškiai ir intuityviai. Priešingu atveju, svetainės kūrimas ir palaikymas gali tapti sudėtingu ir neefektyviu procesu.
  • Patartina pasirinkti tokį turinio valdymo įrankį, kuris ne tik patenkins šiuolaikinių svetainių poreikius, bet ir palengvins jūsų kasdienį darbą bei leis augti kartu su jūsų verslu.

Populiariausios turinio valdymo sistemos (TVS):

WordPress

WordPress yra nemokama ir lengvai naudojama turinio valdymo sistema, turinti tūkstančius temų ir papildinių. Tai puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems vartotojams, suteikiantis didelę lankstumo galią.

Joomla

Joomla siūlo nemokamą turinio valdymo sistemą su įspūdingu funkcijų įrankiu ir palaikymu daugiau nei 70 kalbų. Ši sistema yra lanksti, leidžianti kurti įvairaus pobūdžio svetaines, pritraukdama tiek naujokus, tiek ekspertus.

Drupal

Drupal yra kiek sudėtingesnė turinio valdymo sistema, geriau tinkanti žinių turintiems vartotojams. Su daugybe papildomų funkcijų, ji suteikia didelį dizaino koregavimo lankstumą, puikiai pritaikomą įvairiems poreikiams.

Wix

Wix, nors ir ne visiškai turinio valdymo sistema, bet siūlo „vadovavimą” svetainės kūrimo metu. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško lengvai naudojamo įrankio su įvairiomis funkcijomis, ypač pradedantiesiems. Bet ši sistema jau yra mokama ir yra labiausiai tinkama mažoms, nesudėtingoms svetainėms kurti.

Apibendrinimas

Turinio valdymo sistema – tai ne tik įrankis. Tai galimybė kiekvienam sukurti unikalų internetinį pasaulį ir valdyti jį nesudėtingai, jeigu pasirinksite tinkamą sistemą.

Jeigu vis dar nepavyksta nuspręsti, kokios turinio valdymo sistemos reikia jūsų interneto svetainei, kreipkitės į mus ir aptarsime jūsų poreikius bei galimybes.

PATARIMAI, NAUJIENOS

Taip pat skaitykite